Adres: 33. Sk, 3-21, 34265 Sultançiftliği, Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:

Akut Tıp Merkezi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Sultançiftliği Mah. mahallesinde (33. Sokak) yer alıyor. Akut Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akut Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akut Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akut Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akut Tıp Merkezi

1 görüş var

  • ben yeni evliyim bir seneden fazladir akut tıp merkezine kadın doguma ayşin hanımın yanına gelip gittim hasta olunca doktorumdan çok memnunum allah ondan razı olsun ve her daim mutlu nolsun çok ilgilendi benimle onu çok seviyorum sizlerde böyle bir iş yaptıgınız için teşekkür ederim

    Misafir, 21.12.2010 10:38:00

Akut Tıp Merkezi adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.81 puan almıştır.
Akut Tıp Merkezi
Sultançiftliği Mah.33. Sokak, Sultangazi, İstanbul.
Akut Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Akut Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...