Tel: (0212) 557 4998

Adres: Soğanlı Cad. Azak Sok. No: 8/1 Mareşal Çakmak Mh. Güngören, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • hamam
  • Bu firma 7 senedir faal

Aktepe Sağlık Ve Sauna Tesisleri, İstanbul ili Güngören ilçesinin Mareşal Çakmak Mah. mahallesinde (Azak Sokak) yer alıyor. Aktepe Sağlık Ve Sauna Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aktepe Sağlık Ve Sauna Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İnşaat işleri.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aktepe Sağlık Ve Sauna Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aktepe Sağlık Ve Sauna Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aktepe Sağlık Ve Sauna Tesisleri

2 görüş var

  • AKTEPE SAUNA YA 31.01.2014 TARİHİNDE ARKAŞDAŞLARIMLA GİTTİM ÇOK GÜZEL TEMİZ KALİTELİ BİR YER HERKESE TAVSİYE EDERİM ...

    Misafir, 02.02.2014 00:03:00

  • çok güzel bi yerdi

    Misafir, 24.03.2011 11:50:00

Aktepe Sağlık Ve Sauna Tesisleri adlı mekan, 34 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Aktepe Sağlık Ve Sauna Tesisleri
Mareşal Çakmak Mah.Azak Sokak, Güngören, İstanbul.
+90(0212) 557 4998 Aktepe Sağlık Ve Sauna Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak Aktepe Sağlık Ve Sauna Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...