Tel: (0212) 673 0959

Adres: Oto Center Galericiler Sit. No: 62 M Blok Yüzüncüyıl Mh. Yüzyıl Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Aktaş Otomotiv, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Göztepe Mah. mahallesinde (Hüseyin Karaaslan Caddesi) yer alıyor. Aktaş Otomotiv yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aktaş Otomotiv nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aktaş Otomotiv nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aktaş Otomotiv konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aktaş Otomotiv

0 görüş var

Aktaş Otomotiv adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Aktaş Otomotiv
Göztepe Mah.Hüseyin Karaaslan Caddesi, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 673 0959 Aktaş Otomotiv

Aşağıdaki formu kullanarak Aktaş Otomotiv ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...