Tel: (0216) 396 0100

Adres: Fevzi Çakmak Cad. Hızır Reis Sok. No: 2 Daire: 1 Fevzi Çakmak Mh. Kaynarca Pendik, , İstanbul, Türkiye


Aksu İnşaat, İstanbul ili Pendik ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (Hızır Reis Sokak) yer alıyor. Aksu İnşaat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aksu İnşaat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak tesisat tamirat tadilat restorasyon işleri yapmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabılir, satabilir, kiralar, kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekteştirebilir. Faaliyet alanına giren işlerle ilgili olarak gayrimenkul mallar tasarruf edebilir, kiralayabilir, inşa edebilir, satın alabilir gerektiğinde satabilir. Bunlar üzerinde ipotek ile diğer haklar tesis edebilir. Şirketin alacaklarını teminen her cins ve sırada ipotek alabilir ve gerektiğinde kaldırabilir anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Aksu İnşaat
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aksu İnşaat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aksu İnşaat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aksu İnşaat