Tel: (0212) 546 9040

Adres: 58. Bulvar Cad. No: 59 Yapı Kredi Gökalp Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Aksu Carsi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Yeşiltepe Mah. mahallesinde (58. Blv) yer alıyor. Aksu Carsi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aksu Carsi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aksu Carsi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aksu Carsi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aksu Carsi

2 görüş var

  • sakın kimse yanılıpta ürün almasın bu kadar rezil bu kadar ilgisiz terbiyesiz bir müşteriye nasıl davranıcaklarını bilmeyen ve ürünlerinin arkasında durmayıp ilgilenmeyen mobilya sakın almayın berbat çok pişmanım çokkkkkkkkk

    Misafir, 16.01.2014 01:05:00

  • resmen paramla rezil oldum verdikleri yatak odası 5 para etmezmıs servis yazdırıyorsun ılgılenen yok ne gelen var ne gıden

    Misafir, 09.12.2013 17:27:00

Aksu Carsi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Aksu Carsi
Yeşiltepe Mah.58. Blv, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 546 9040 Aksu Carsi

Aşağıdaki formu kullanarak Aksu Carsi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...