Tel: (0212) 789 1720

Adres: Cevdet Barın Bulvarı No: 19 Bellona Mobilya Karşısı Kasaplar Çarşısı Kaleiçi Mh. Çatalca, , İstanbul, Türkiye


Aksoylar Çiftliği Et ve Süt Ürünleri, İstanbul ili Çatalca ilçesinin Kaleiçi Mah. mahallesinde (Cevdet Baran Sokak) yer alıyor. Aksoylar Çiftliği Et ve Süt Ürünleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aksoylar Çiftliği Et ve Süt Ürünleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aksoylar Çiftliği Et ve Süt Ürünleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aksoylar Çiftliği Et ve Süt Ürünleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aksoylar Çiftliği Et ve Süt Ürünleri

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Aksoylar Çiftliği Et ve Süt Ürünleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...