Tel: (0212) 563 2505

Adres: Bağlar Cad. No: 34 Merkez Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Aksoy Teks, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Bağlar Caddesi) yer alıyor. Aksoy Teks yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aksoy Teks nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket deri ve deriden mamul ve her türlü konfeksiyon ürünlerinin imali fason imali ithali ihracı ve dahili ticaretini yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aksoy Teks nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aksoy Teks konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aksoy Teks

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Aksoy Teks ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...