Tel: (0216) 471 4160

Adres: Yedpa Ticaret Merkezi No: 202, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • yağ
  • Bu firma 19 senedir faal

Aksoy Endüstriyel Yağ, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Yeni Çamlıca Mah. mahallesinde (Raşit Paşa Sokak) yer alıyor. Aksoy Endüstriyel Yağ yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aksoy Endüstriyel Yağ nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü endüstriyel ve sanayi yağları ve konusu ile ilgili bakım ürünleri ve diğer malzemelerin ithalat ve ihrcatını üretim ve pazarlamasını yapmak bu konuda yurt içine ve yurt dışına bayilik vermek ve almak ve 9. 11. 2007 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler,


Aşağıdaki haritayı kullanarak Aksoy Endüstriyel Yağ nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aksoy Endüstriyel Yağ konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aksoy Endüstriyel Yağ

Aşağıdaki formu kullanarak Aksoy Endüstriyel Yağ ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...