Tel: (0212) 245 1214

Adres: Atatürk Cad. Leylak Sok. No: 8/A Merkez Mh. Merter Güngören, , İstanbul, Türkiye


Aksoy Akademi Deri Ve Çanta, İstanbul ili Güngören ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Leylak Sokak) yer alıyor. Aksoy Akademi Deri Ve Çanta yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aksoy Akademi Deri Ve Çanta nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aksoy Akademi Deri Ve Çanta nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aksoy Akademi Deri Ve Çanta konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aksoy Akademi Deri Ve Çanta

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Aksoy Akademi Deri Ve Çanta ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...