Tel: (0212) 626 3708

Adres: Alperen Cad. No: 41 Akşemsettin Mh. Eyüp, , İstanbul, Türkiye


Akşemsettin Sağlık Ocağı, İstanbul ili Eyüp ilçesinin Akşemsettin Mah. mahallesinde (Alperen Caddesi) yer alıyor. Akşemsettin Sağlık Ocağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akşemsettin Sağlık Ocağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akşemsettin Sağlık Ocağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akşemsettin Sağlık Ocağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akşemsettin Sağlık Ocağı

0 görüş var

Akşemsettin Sağlık Ocağı adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Akşemsettin Sağlık Ocağı
Akşemsettin Mah.Alperen Caddesi, Eyüp, İstanbul.
+90(0212) 626 3708 Akşemsettin Sağlık Ocağı

Aşağıdaki formu kullanarak Akşemsettin Sağlık Ocağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...