Tel: (0332) 813 1120

Adres: T.C. Akşehir Kaymakamlığı, Hükümet Cad. Selçuk Mahallesi Hükümet Binası Kat: 1 Akşehir, Konya, Türkiye


Akşehir Kaymakamlığı, Konya ili Akşehir ilçesinin Meydan Mah. mahallesinde (Isparta Akşehir Yolu) yer alıyor. Akşehir Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akşehir Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Akşehir Kaymakamlığı
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • eski cezaevini de adliye sarayı yapılması vatantaşın kısa zamanda işlerinin yapılacağı ümit ediyorum saygılarımla

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akşehir Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akşehir Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akşehir Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Akşehir Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...