Akşehir Devlet Hastanesi logo

Tel: (0332) 812 2400 veya (0332) 813 6474

Adres: Kileci Mh. Hastane Caddesi, Akşehir Devlet Hastanesi, Akşehir, Konya, Türkiye


Akşehir Devlet Hastanesi, Konya ili Akşehir ilçesinin Kileci Mah. mahallesinde yer alıyor. Akşehir Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akşehir Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akşehir Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akşehir Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akşehir Devlet Hastanesi

0 görüş var

Akşehir Devlet Hastanesi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Akşehir Devlet Hastanesi
Kileci Mah., Akşehir, Konya.
+90(0332) 812 2400 Akşehir Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Akşehir Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...