Akşehir Devlet Hastanesi logo

Tel: (0332) 812 2400 veya (0332) 813 6474

Adres: Kileci Mh. Hastane Caddesi, Akşehir Devlet Hastanesi, Akşehir, Konya, Türkiye


Akşehir Devlet Hastanesi, Konya ili Akşehir ilçesinin Kileci Mah. mahallesinde yer alıyor. Akşehir Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akşehir Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Akşehir Devlet Hastanesi
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.2 puan aldı.
  • Sayin bashekimim hastaneyi sifirdan yaptiniz ama oncelik personelinde davranis yapisini sifirlasaydiniz daha guzel olurdu.acil personelinin davranislarindan utanc duydum gercekten yazik aksehirlilerimize insallah birdaha ugramak zorunda kalmam.yenay tok

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akşehir Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akşehir Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akşehir Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Akşehir Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...