Akşehir Belediyesi logo

Tel: (0332) 813 5291

Adres: Selçuk Mh. 24 Ağustos Bulvarı, Dr. Aziz Perkün Caddesi, No: 6, Pk: 42550, Akşehir, Konya, Türkiye


Akşehir Belediyesi, Konya ili Akşehir ilçesinin Meydan Mah. mahallesinde (Isparta Akşehir Yolu) yer alıyor. Akşehir Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akşehir Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Akşehir Belediyesi
    Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.06 puan aldı.
  • Ben buraya yazıyorum ama bizim şehrimizin sembolü olan nasrettin hocamızın, türbesinin önündeki heykelin neden düz binmiş olarak durduğunu merak ediyorum . Lütfen öncelikle başkanımıza ve heyetine bu yazılanları ulaştırmanızı (AKŞEHİRLİ) olarak istiyoruz, Bunun bir an evvel sembolümüz olan (TERS) haline geri döndürülmesini rica ediyoruz TEŞEKKÜRLER

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akşehir Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akşehir Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akşehir Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Akşehir Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...