Tel: (0212) 438 5310

Adres: Turgut Reis Mh. Giyimkent 4. Sokak, D5 B42 Blok, No: 10-11-12, Esenler, İstanbul, Türkiye


Aksay Pazarlama Dağıtım, İstanbul ili Esenler ilçesinin Turgut Reis Mah. mahallesinde yer alıyor. Aksay Pazarlama Dağıtım yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aksay Pazarlama Dağıtım nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Radyo ve televizyon yoluyla bitkisel kozmetik ürün pazarlama ve dağıtım işleri,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aksay Pazarlama Dağıtım nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aksay Pazarlama Dağıtım konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aksay Pazarlama Dağıtım

2 görüş var

  • ŞİKAYET. Telefon aldık, Galaxy S4,dokunmatiği zayıf, telefon internete girmiyor, e-mail.gitti

    Misafir, 02.02.2014 17:51:00

  • şikayet kutusuna yazdım dönmediniz email attım burayada yazayım bakalım ne olcak? sipariş verdiğim markası ne olduğu belli olmayan tetefon geldi ekranı kırık çalışmıyor ve muhatap olacak kimseyide bulamadım sizin müşteri memnuniyetiniz bumu? hakkınızda şikayette bulunacağım dolandıcılık ve faturasız haksız kazanç yaptığınız için bilginiz olsun paramı iade edin mallarınız geri alın lütfen.

    Misafir, 10.12.2013 13:07:00

Aşağıdaki formu kullanarak Aksay Pazarlama Dağıtım ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...