Tel: (0382) 213 5020 veya (0382) 213 5021

Adres: Minarek Mh. Turizm Caddesi, Hükümet Meydanı, Pk: 68100, Merkez, Aksaray, Türkiye


Aksaray Valiliği, Aksaray ili Aksaray Merkez ilçesinin Minarecik Mah. mahallesinde (Turizm Caddesi) yer alıyor. Aksaray Valiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aksaray Valiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aksaray Valiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aksaray Valiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aksaray Valiliği

0 görüş var

Aksaray Valiliği adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Aksaray Valiliği
Minarecik Mah.Turizm Caddesi, Aksaray Merkez, Aksaray.
+90(0382) 213 5020 Aksaray Valiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Aksaray Valiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...