Aksaray İletişim logo

Tel: (0212) 632 9393 veya (0212) 633 4444

Adres: İng Bankasının Olduğu Sokak ziraat Emekliliğin Alt Sokağı ender Mağazasının Üst Sokağı İstanbul, Türkiye


Aksaray İletişim, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Aksaray İletişim yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aksaray İletişim nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

AKSARAY İLETİŞİM, 1996 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Firmanın faaliyet alanı toptan cep telefonu pazarlama ve dağıtımıdır.

Türkiye genelinde Nokia , Samsung , Sony Ericcson , Blackberry ,iPhone toptan ve perakende satış hizmeti sunmaktadır.


0 görüş var

    Aksaray İletişim
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aksaray İletişim nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aksaray İletişim konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aksaray İletişim

Aşağıdaki formu kullanarak Aksaray İletişim ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...