Tel: (0212) 637 4088

Adres: Savaş Cad. No: 12C Keresteciler Sit. Soğangöz İş Merkezi Mehmet Nezihi Özmen Mh. Merter Güngören, , İstanbul, Türkiye


Aksan Tekstil, İstanbul ili Güngören ilçesinin Mehmet Nesih Özmen Mah. mahallesinde (Merter Sokak) yer alıyor. Aksan Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aksan Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Tekstil dokum kumaş örme kumaş hambez keten şilebezi empirme imalat ihracat toptan satışı pazarlaması işleri,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aksan Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aksan Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aksan Tekstil

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Aksan Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...