Tel: (0212) 236 1163

Adres: Dereboyu Caddesi, No: 29 / 3, Ortaköy, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Aks İnşaat Planlama Uygulama, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Ortaköy Mah. mahallesinde (Dereboyu Caddesi) yer alıyor. Aks İnşaat Planlama Uygulama yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aks İnşaat Planlama Uygulama nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Gerek kamu sektörüne, gerek özel sektöre ve kooperatiflere ait toplu ve münferit konut, han, pasaj, çarşı, işyeri, fabrika, okul, hastane, turistik tesisler ve siteler, kanalizasyon, hava alanları, benzin istasyonları, liman, iskele, barınak, köprü, saat yapıları, içme suyu, gölet, su kanalları, arıtma tesisleri, eski eser onarım ve restarasyon ile her türlü inşaat işlerini yapmak, taahhütlere girmek, ihalelere iştirak etmek, ihale mevzuu işleri neticelendirmek, ihale edilmiş ve ihale edilecek şirket mevzuu ile ilgili işleri almak, projelerini yapmak ve yaptırmak Şirketin amacına ulaşibilmesi için lüzumlu makina ve tesisler ile gayrimenkuller ve menkul mal iktisap etmek devir ve ferağ etmek kiraya vermek kiralamak gayrimenkuller üzerinde irtifak intifa sükna gyarimenkul mükellefiyeti kat mülkiyeti kat irtifakı tesis etmek ayrıca menkul mallarla ilgili olarak tapu ve kadastro daireleri nezdinde ifraz tevhid ve parselasyon ile ilgiili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirmek, Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu şirketin borçlarını ve alacaklarını temin için ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları vermek ipotek rehin ve diğer teminatları almak ipotek tesis ve fek edilmesi ticari işletme rehni akdedilmesi ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Aks İnşaat Planlama Uygulama nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aks İnşaat Planlama Uygulama konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aks İnşaat Planlama Uygulama