Akra Şekerleme logo

Tel: (0532) 657 1240

Adres: Topça Sit. F Blok No: 13 Sakarya, Türkiye


Akra Şekerleme, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Yeni Mah. mahallesinde (89. Sokak) yer alıyor. Akra Şekerleme yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akra Şekerleme nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

2010 yılında üretrim hayatına başlayan firmamız teknoloji ve geleneksel lezzetleri bir araya getirip sizlere hijnenik,sağlıklı ve güvenilir ürünler imal etmeyi görev edinmiştir
Dağıtım bayilikleriiçin başvurular devam etmektedir.
Geç kalmadan bize ulaşın ve ürünlerimizi görmeden karar vermeyin

Farklı renk ve aromalarda özenle ve hijyenik koşullarda imal edilen ürünlerimiz siz değerli tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır
Kaliteli ürün satmak isteyen herkez için tek adres ......
AKRA ŞEKERLEME


Sosyete Şeker,Lolipop şeker,horoz şeker,saplı şeker,kalp şeker


0 görüş var

    Akra Şekerleme
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.25 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akra Şekerleme nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akra Şekerleme konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akra Şekerleme

Aşağıdaki formu kullanarak Akra Şekerleme ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...