Tel: (0216) 307 5446

Adres: Sanayi Cad. Çevre Sok. No: 5 Esenler Mh. Pendik, , İstanbul, Türkiye


Akpol Plastik Polietilen Sanayi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Esenler Mah. mahallesinde (Çevre Sokak) yer alıyor. Akpol Plastik Polietilen Sanayi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akpol Plastik Polietilen Sanayi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akpol Plastik Polietilen Sanayi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akpol Plastik Polietilen Sanayi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akpol Plastik Polietilen Sanayi

0 görüş var

Akpol Plastik Polietilen Sanayi adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.17 puan almıştır.
Akpol Plastik Polietilen Sanayi
Esenler Mah.Çevre Sokak, Pendik, İstanbul.
+90(0216) 307 5446 Akpol Plastik Polietilen Sanayi

Aşağıdaki formu kullanarak Akpol Plastik Polietilen Sanayi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...