Tel: (0541) 768 7939 veya (0541) 768 7939

Adres: Lütfen Cep Telefonundan Veya Sabit Hatlarımızdan İrtibat Kurunuz. Konya, Türkiye


Akınsoft As Bilgisayar, Konya ili Selçuklu ilçesinin Nişantaş Mah. mahallesinde (Dr. Mehmet Hulusi Baykal Cadde) yer alıyor. Akınsoft As Bilgisayar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akınsoft As Bilgisayar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

FİRMAMIZ AKINSOFT YAZILIMLARI KONUSUNDA DENEYİMLİ VE EĞİTİMLİ KİŞİLERDEN OLUŞMAKTADIR.


0 görüş var

    Akınsoft As Bilgisayar
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akınsoft As Bilgisayar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akınsoft As Bilgisayar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akınsoft As Bilgisayar

Aşağıdaki formu kullanarak Akınsoft As Bilgisayar ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...