Tel: (0232) 487 1544

Adres: 551. Sok. No: 27, Buca, İzmir, Türkiye


Akıncılar İlköğretim Okulu, İzmir ili Buca ilçesinin Akıncılar Mah. mahallesinde yer alıyor. Akıncılar İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akıncılar İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akıncılar İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akıncılar İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akıncılar İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • okulunuzu çok beyeniyorum ben 75.yıl okulundAN ceyda asran

    Misafir, 29.06.2011 18:07:00

Akıncılar İlköğretim Okulu adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.21 puan almıştır.
Akıncılar İlköğretim Okulu
Akıncılar Mah., Buca, İzmir.
+90(0232) 487 1544 Akıncılar İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Akıncılar İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...