Tel: (0532) 768 1442

Adres: Bagdat Caddesi. Kazım Özalp Sok. 3 / 3 Şaşkınbakkal - Kadıköy - İstanbul İstanbul, Türkiye


    kategoriler:

Akın Ev Tekstil, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde yer alıyor. Akın Ev Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akın Ev Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Firmamız 2000 yılında pazarlama ve ev tekstili sekteründe hizmet vermeye başlamıştır. Kendi bünyemizde yaratmış olduğumuz 3 markamız ise türkiye sayılı kuruluşların içinde yer almakta olup piyasanın ihtiyaçlarına göre her türlü fason imalat yapıp silikon yastık, viskoelastik yastık, kaz tüyü yastık ve yorgan sekteründe kaliteyi prensip haline getirip öncü kuruluşlarla iş ortaklıgı kurmuştur


0 görüş var

    Akın Ev Tekstil
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akın Ev Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akın Ev Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akın Ev Tekstil

Aşağıdaki formu kullanarak Akın Ev Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...