Akhisar Belediyesi logo

Tel: (0236) 413 5991

Adres: İnönü Mh. 15. Sokak, No: 59, Belediye Başkanlığı Binası, Akhisar, Manisa, Türkiye


Akhisar Belediyesi, Manisa ili Akhisar ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde yer alıyor. Akhisar Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akhisar Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Akhisar Belediyesi
    Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.16 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akhisar Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akhisar Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akhisar Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Akhisar Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...