Akhas Otomotiv logo

Tel: (0352) 331 2146

Adres: Yeni Sanayi Sitesi Gazali Cad. 24 . Sok No: 18 Kayseri, Türkiye


Akhas Otomotiv, Kayseri ili Kocasinan ilçesinin Şeker Mah. mahallesinde (26. Sokak) yer alıyor. Akhas Otomotiv yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akhas Otomotiv nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

AKHAS OTOMOTİV olarak şirketimiz 1996 yılında kurulmuştur.

Şirketimizin kurucuları Sayın Recep SOYOĞLU ve Sayın Sebahattin SOYOĞLU’ dur.

1996 yılında bir şirket olarak faaliyetlerine başlayan Akhas Otomotiv, adını insanlara vereceği ve verdiği Ak( Temiz ve Guven) kelimesini ilke edinerek faaliyetlerine devam etmiştir. O tarihlerden itibaren şirketimiz birçok marka arac konusunda faaliyetlerini surdurmuş ve sizlerden aldığı guvenle Marka bazında surekli buyumuştur. DAEWOO ve CHEVROLET marka araç orijinal yedek parça satışında örnek ve önder kuruluşlar arasında yerini almıştır.

Sizlerden aldığı Guvenle 2005 yılında yeniden yapılanarak AKHAS OTOMOTİV adı altında DAEWOO ve CHEVROLET orijinal yedek parca faaliyetlerini surdurmektedir.

AKHAS OTOMOTİV olarak, işverenleri ve calışanları Turkiye pazarında kısa zamandaGuzel ve Faydalı işler yapmıştır, yapmaya devam edecektir.

Amacımız halkımıza ve esnaflarımıza en guzel, en temiz ve en ucuz, orijinal yedek parca tedarik etmektir.

Hedefimiz Tum Turkiye Pazarına hitap etmek ve gelen talepleri en kısa surede teslim etmektir.

Turkiye’nin neresinde olursanız olun bir telefonunuzla istemiz olduğunuz yedek parcalar kargo hizmetiyle 7/24 tarafınıza en kısa surede gonderilmektedir.

AKHAS OTOMOTİV olarak hizmet ve muşteri memnuniyeti bizim icin oncelikli hedefimizdir.


0 görüş var

    Akhas Otomotiv
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.8 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akhas Otomotiv nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akhas Otomotiv konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akhas Otomotiv

Aşağıdaki formu kullanarak Akhas Otomotiv ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...