Tel: (0212) 534 4879

Adres: Fatih, Çayır Meydanı Cd, 135, 34091 Fatmasultan, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • otel
  • Bu firma 27 senedir faal

Akgün Otel, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Akgün Otel yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akgün Otel nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Konusu ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında otel motel kamping mokamp gazino lokanta yüzme havuzu plaj pastane tatil köyü pansiyon yat limanları gibi turistik tesisleri inşa etmek satın almak kiralamak işletmek veya işlettirmek. Her türlü turizm seyahat organizasyonları yapar yurt içi ve yurt dışı turlar düzenler turizm ve seyahat acentalığı yapar ve bu konularla ilişkin herçeşit üretim ve hizmet işletmeleri kurar. Konusu ile ilgili bina arazi arsa almak bunlar üzerinde yukarıda belirtilen tesisleri inşa etmek kurmak almak ve satmak. Lüzumlu görülecek her türlü menkul ve gayrimenkul malları satın alabilir yurt içinde ve yurt dışında gerçek ve tüzel kişilere satabilir. Şirket amaç ve konusunun tahakkuku için gayrimenkul almak kiralamak kiraya vermek leyin ve aleyhine her nevi ayni haklar tesis etmek alacak ve borçlarının teminatı olarak ipotek almak ve vermek menkul rehini tesis etmek ettirmek idari binalar inşa etmek satın almak kiralamak kiraya vermek ve işletmek ve 12. 11. 2012 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akgün Otel nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akgün Otel konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akgün Otel

1 görüş var

  • Dgereli otel personalları! Beykent unıversıtesı tarafından duzenlenmıs sempozyuma katlmak uzere gelen Zulkhumor hanım Mırzaeva sızın otelda kalmıstı. Onun hakkında bırer bılgı alabılırmıyız. Istenbul'a ılk gelısıydı... Lutfen degıdra77@rambler.ru messaje bırakırmı sınız Tskler

    Misafir, 08.05.2010 14:23:00

Aşağıdaki formu kullanarak Akgün Otel ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...