Tel: (0216) 324 0182

Adres: Fetih Mah. Ümtek Sit. Shell Benzinci Karşısı, Taksi Durağı Sırası Akgül Kardeşler Elektrik Ve Sıhhi Tesisat. . , Üsküdar / İst. İstanbul, Türkiye


  kategoriler: firma
 • Bu firma 9 senedir faal

Akgül Kardeşler Elektrik, Su Tesisatı, Çilingirlik San. Tic. Ltd. Şti., İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selami Ali Mah. mahallesinde (Çevik Kuvvet Bölge Müd) yer alıyor. Akgül Kardeşler Elektrik, Su Tesisatı, Çilingirlik San. Tic. Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akgül Kardeşler Elektrik, Su Tesisatı, Çilingirlik San. Tic. Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü elektrikli ve elektronik kontrol aletleri elektronik devre elemünları iletken yarı iletken ve entegre devre elemanları mikroçipler ve bunların birleştirme elemanlarının alımı satımı ile ithalat ve ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

  Akgül Kardeşler Elektrik, Su Tesisatı, Çilingirlik San. Tic. Ltd. Şti.
  Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.58 puan aldı.
 • ustam elinize sağ?lık tesisat süper olmuş?

  0/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akgül Kardeşler Elektrik, Su Tesisatı, Çilingirlik San. Tic. Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akgül Kardeşler Elektrik, Su Tesisatı, Çilingirlik San. Tic. Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akgül Kardeşler Elektrik, Su Tesisatı, Çilingirlik San. Tic. Ltd. Şti.

Aşağıdaki formu kullanarak Akgül Kardeşler Elektrik, Su Tesisatı, Çilingirlik San. Tic. Ltd. Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...