Tel: (0216) 352 6488

Adres: Atatürk Cad. No: 44/2 Bağlarbaşı Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Aker Mağazaları, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Altayçeşme Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Aker Mağazaları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aker Mağazaları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aker Mağazaları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aker Mağazaları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aker Mağazaları

0 görüş var

Aker Mağazaları adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.13 puan almıştır.
Aker Mağazaları
Altayçeşme Mah.Atatürk Caddesi, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 352 6488 Aker Mağazaları

Aşağıdaki formu kullanarak Aker Mağazaları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...