Akdeniz Üniversitesi logo

Tel: (0242) 227 4400

Adres: Dumlupınar Bulvarı, Akdeniz Üniversitesi Kampüsü, Pk: 07058, Antalya, Türkiye


Akdeniz Üniversitesi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinin Pınarbaşı Mah. mahallesinde (Dumlupınar Bulvarı) yer alıyor. Akdeniz Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akdeniz Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Akdeniz Üniversitesi
    Toplam 44 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.64 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akdeniz Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akdeniz Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akdeniz Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Akdeniz Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...