Tel: (0212) 491 1883

Adres: Halıcılar Cad. No: 60 Hasan Halife Mh. Fatih, , İstanbul, Türkiye


Akçay Çeyiz, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Akçay Çeyiz yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akçay Çeyiz nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü çeyiz ve tekstil tekstil ürünleri imalatı, fason yaptırımı ile alımı satımı, ithalat ve ihracatını yapmat ve, Şirket amacını gerçekleştirmek için hertürlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Akçay Çeyiz nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akçay Çeyiz konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akçay Çeyiz