Tel: (0212) 397 7070

Adres: Sanayi Mahahallesi, 1655 Sokak No: 6, Akbatı Avm, Pk: 34535, Esenyurt, İstanbul, Türkiye


Akbatı AVM, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde yer alıyor. Akbatı AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akbatı AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Akbatı AVM, doğayla iç içe tasarlanan dinlenme ve aktivite alanları, çocuk eğitim ve eğlence alanları ile birlikte, Akbatı AVM'de herkesin beklentilerine cevap verecek özel alanlar tasarlamıştır. Alışveriş merkezinin içerisinde dolaşırken, ziyaretçilere açık bir alanda alışveriş yapma hissi yaratmak amacı ile düşünülen, iç mekanda geniş ışıklı alan, süs havuzu, şelaleyi andıran Fountain Court, iç alana taşınmış peyzaj alanları, köprüler ve çeşitli dekoratif zenginlikler titizlikle planlanmıştır.

>Akbatı Alışveriş Merkezi, Esenyurt-Bahçeşehir Bölgesi'nde bulunmaktadır. 50. 838 m²'lik arsa üzerinde yer alan Akbatı, alışveriş merkezi ve rezidanslarıyla kalite ve konfor anlayışını en üst seviyelere taşıyacak bir yaşam merkezi olarak tasarlanmış ve hayata geçirilmiştir. Alan içinde; 200'e yakın mağaza, 9 sinema salonu, dünya mutfaklarını buluşturan restoranlar, çocuk oyun ve eğitim alanları ile 3000 araçlık kapalı otopark yer almaktadır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akbatı AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akbatı AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akbatı AVM

0 görüş var

Akbatı AVM adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Akbatı AVM
Sanayi Mah., Esenyurt, İstanbul.
+90(0212) 397 7070 Akbatı AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Akbatı AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...