Tel: (0212) 385 5555

Adres: Akbank T. A. S. Genel Müdürlüğü Sabancı Center 34330 4. Levent, Şişli, İstanbul, Türkiye


Akbank Genel Müdürlüğü, İstanbul ili Şişli ilçesinde yer alıyor. Akbank Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akbank Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Bakanlar Kurulu'nun 3/6710 sayılı kararıyla verilen izin çerçevesinde, her türlü banka işlemleri yapmak ve Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarının menetmediği her çeşit iktisadi, mali ve ticari konularda teşebbüs ve faaliyette bulunmak.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akbank Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akbank Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akbank Genel Müdürlüğü

2 görüş var

  • Sayın Yetkılıler Bugun (03.02.2013) acildigindan beri musterisi oldugum AKBANK Yasamkent subesinin ATM sine acil isim nedeni ile para cekmek uzere gittim. Ve bin pisman oldum. Nedeni ise 2 adet ATM den bir tanesi arizali (zaten her ikisininde ekrani pislikten gorunmuyor) bir digeri ise para veremiyor. Iceri girip Guvenlikciye sordugumda sube icerisindeki yogunluk azalir ise memurun para soyleyecegini soyledi. Yaklasik 10-12 musteri sira beklemekte Mudur Memure hanima bazi seyler sorarak mesgul etmekte, diger memur kagirlarda bir sey aramakta ve musterilerde sira beklemekte idi. Ciktim gittim ve bir saat sonra geri dondugumde ayni manzara ama bu sefer Mudur eli belinde sube icinde volta atmak ile mesguldu. Kendisine ne zaman para konulacagini sordugumda su anda zor oldugunu soyledi ve arkasini donup gitti. Zihniyet bu oldukca baska bir sey beklemek zaten abes ile istigal olur. Arkadas ne olur Mudur bos bos dolasacagina guvenlikciyi yanina alip ATM ye para koyamaz mi? Mudur oldu diye eline hic bir is almayacak mi? Ayip mi olur? Bence takdir ediler ama nerede o dusunce. Her neyse benden bu kadar. Bu hafta icerisinde Esim Hadice HALLAC'a ve sahsima ait olan hesaplari kesinlikle kapatacagimdan emin olabilirsiniz. Saygilarimla Adnan HALLAC

    Misafir, 03.02.2014 12:46:00

  • SULTANBEYLİ AKBANK SUBENİZE İKİ GÜN ÖNCE DEVAMLI HER KONUDA SİZİNLE ÇALIŞALIM DİYE ŞİRKET ARAÇLARIMIZIN BANDROLLERİ İÇİN TALİMAT VERİLDİ YALNIZ 2.DÖNEMDE EKSTRADAN TALİMAT VERMEYELİM DİYE 1.VE 2. DÖNEM OLARAK ÖDENMESİNİ YAZMISTIM ŞİRKET TEMSİLCİMİZ OLAN ORKUN BAS BEY İLE GÖRÜŞTÜĞÜMDE EVRAKLARI TESLİM EDERKEN ÖZELLİKLE SADECE 1.DÖNEMLER ÖDENECEK 2.DÖNEMDE GEREKİRSE TEKRARDAN HATIRLATMA YAPARIM DİYE GÖRÜŞTÜM.ORKUN BEY GİŞEDE OLAN ARKADAŞA BENİM ANLATTIĞIM GİBİ TALIMAT VERMİŞLER GİŞEDEKİ ARKADAŞININ SANIRIM DALGINLIĞINA GELMİŞ 1.VE 2. DÖNEM VERGİLERİNİDE HESAPTAN TAHSİL ETMİŞTİR ,.BUNU GÖRDÜĞÜMÜZ ZAMAN ORKUN BEY E GİDİP 2.DÖNEM İN İPTALİNİ VE ÇEKİLEN PARANIN GERİ İADESİNİ İSTEDİK VE İPTAL DİLEKÇESİNİ KENDİLERİNE TESLİM ETTİK.Bİ SORUN OLMAYACAĞINI TAŞITLAR VERGİ DAİRESİN YAZI GÖNDERİP ÖDEMEYİ GERİ ALABİLECEKLERİNİ SÖYLEDİLER TEKRARDAN DURUM İÇİN ŞİRKETTEN ARADIĞIMDA HASAN BEY E YÖNLENDİP KONUYLA İLGİLİ YARDIMCI OLAMAYACAKLARINI SÖYLEDİLER.BUNUNLA İLGİLİ ACİL DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİZ YILLARDIR SİZİNLE ÇALIŞIYORUZ ŞİRKET VE ŞAHIS OLARAK AYNI ŞEKİLDE DEVAM ETMEK İSTERİZ.TAKTİR SİZİNDİR KİM 5-6 AY ÖNCEDEN VERGİ ÖDEMESİ YAPABİLİR BUNUN İÇİN BİLGİ ALMALARI GEREKMEZ Mİ. ACİL OLARAK YARDIMCI OLMAZIN RİCA EDERİZ BU KONUDAN DOLAYI MAĞDURUZ. ERAY REKLAM SULTANBEYLİ 0532 671 24 29

    Misafir, 23.01.2014 16:22:00

Akbank Genel Müdürlüğü adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.81 puan almıştır.
Akbank Genel Müdürlüğü
, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 385 5555 Akbank Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Akbank Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...