Akbank Çekmeköy Şubesi logo

Tel: (0216) 420 5210 veya (0850) 222 2525

Adres: Meclis Mah. Aşkın Sok. No: 39 / B Sancaktepe, İstanbul, Türkiye


Akbank Çekmeköy Şubesi, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinin Meclis Mah. mahallesinde yer alıyor. Akbank Çekmeköy Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akbank Çekmeköy Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Akbank Çekmeköy Şubesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • Ben böyle rezalet bir şube görmedim,ne telefon ile ulaşbiliyorsunuz ne de bankya gittiğinizde ilgilenen var.bir saat sıra gelmesini bekliyorsunuz.sinir katsayınız çıkıyor bankada beklerken.yarın tüm paramı çekiyorum.paranla rezil olmak böyle bi şey.Umarım bu yazdıklarımı okuyan birileri çıkarda müdahale ederler.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akbank Çekmeköy Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akbank Çekmeköy Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akbank Çekmeköy Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Akbank Çekmeköy Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...