Tel: (0212) 351 9382 veya (0212) 351 9383

Adres: Zeytinoğlu Caddesi, No: 8, Akatlar Kültür Merkez, Pk: 34335, Akatlar/beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Akatlar Kültür Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Akat Mah. mahallesinde yer alıyor. Akatlar Kültür Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akatlar Kültür Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Akatlar Kültür Merkezi
    Toplam 38 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.74 puan aldı.
  • beşiktaşdan hangi otobüs veya olmuşla gelebilirim akadlar kültür merkezine? tşk.

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akatlar Kültür Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akatlar Kültür Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akatlar Kültür Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Akatlar Kültür Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...