Tel: (0212) 571 6214

Adres: Şükrançiftliği Sok. No: 39 Bakırköy Belediyesi Yakınında Daire: 1 Zuhuratbaba Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Akademik Mimarlık, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde (Şükran Çiftliği Sokak) yer alıyor. Akademik Mimarlık yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akademik Mimarlık nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akademik Mimarlık nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akademik Mimarlık konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akademik Mimarlık

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Akademik Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...