Tel: (0216) 390 4655

Adres: Hatboyu Caddesi, Yavuz İş Hanı, No: 48 / 4, Pendik, İstanbul, Türkiye


Ak Parti Pendik İlçe Teşkilatı Başkanlığı, İstanbul ili Pendik ilçesinde yer alıyor. Ak Parti Pendik İlçe Teşkilatı Başkanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ak Parti Pendik İlçe Teşkilatı Başkanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ak Parti Pendik İlçe Teşkilatı Başkanlığı
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ak Parti Pendik İlçe Teşkilatı Başkanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ak Parti Pendik İlçe Teşkilatı Başkanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ak Parti Pendik İlçe Teşkilatı Başkanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Ak Parti Pendik İlçe Teşkilatı Başkanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...