Tel: (0212) 615 1616

Adres: Merkez Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı Karabeyoğlu İş Merkezi, Kat: 5, Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye


Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı Başkanlığı, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde yer alıyor. Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı Başkanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı Başkanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı Başkanlığı
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • hava alanı acılışına dün kücükköy fevzi cakmak mahallesinden bizi getiren araba pilakası 34 al 0686 bu arabadaki şöför ve adını bilmedim ama telefon numarası 05316001584 araba görevlisinin bizi giderken telefon numaralarımızı aldı ve bize kendi telefon numarasını vermedi kendisinede sakın bizi bırakma bu dag başına dedimiz halde arabaya binerken yetkili abimizin de onu uyardı 1 kişi bile kalmayacak herkezi bekliceksin dedi biz mitink bitmeden ordan ayrıldık arabayı bulalım diye ama o şahıs ne bizi aramadı malesef biz bütün arabaları dolaştık bakındık ve 2 saat sonra 7 30 da bizi arıyor biz gittik siz de bir arabaya binin gelin bu sacma kelimeleri duydumda şok oldum 2 bayan dag başında kalması sizce normalmi bi acıklama bekliyorum

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı Başkanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı Başkanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı Başkanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı Başkanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...