Tel: (0216) 382 3428

Adres: Liman Çıkmazı, No: 2, Kat: 1, Büyükada, Adalar, İstanbul, Türkiye


Ak Parti Adalar İlçe Teşkilatı Başkanlığı, İstanbul ili Adalar ilçesinde yer alıyor. Ak Parti Adalar İlçe Teşkilatı Başkanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ak Parti Adalar İlçe Teşkilatı Başkanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Ak Parti Adalar İlçe Teşkilatı Başkanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ak Parti Adalar İlçe Teşkilatı Başkanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ak Parti Adalar İlçe Teşkilatı Başkanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Ak Parti Adalar İlçe Teşkilatı Başkanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...