Tel: (0216) 593 2290

Adres: TEM Yan Cad. No: 6-4-5 Mermerciler OSB Aydınlı Mh. Tuzla, , İstanbul, Türkiye


Aısın Europe Otomotiv, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Orta Mah. mahallesinde yer alıyor. Aısın Europe Otomotiv yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aısın Europe Otomotiv nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Gövdeyle (karoser) ilgili kapı kilidi kapı çerçevesi ve benzeri parçaların satışı ve pazarlaması,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aısın Europe Otomotiv nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aısın Europe Otomotiv konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aısın Europe Otomotiv

0 görüş var

Aısın Europe Otomotiv adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Aısın Europe Otomotiv
Orta Mah., Tuzla, İstanbul.
+90(0216) 593 2290 Aısın Europe Otomotiv

Aşağıdaki formu kullanarak Aısın Europe Otomotiv ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...