Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı logo

Tel: (0312) 705 4000 veya (0312) 705 5349

Adres: Söğütözü Mh. Eskişehir Yolu, 2177. Sokak, No: 10/a, 8. Kat, Çankaya, Ankara, Türkiye


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Söğütözü Mah. mahallesinde yer alıyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 14.27 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...