Aile Hastanesi Bahçelievler logo

Tel: (0212) 441 4142 veya 444 35 15

Adres: Talatpaşa Bulvarı, Begonyalı Sokak, No: 7-9, Pk: 34590, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Aile Hastanesi Bahçelievler, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Siyavuşpaşa Mah. mahallesinde (Begonya Sokak) yer alıyor. Aile Hastanesi Bahçelievler yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aile Hastanesi Bahçelievler nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Aile Hastanesi Bahçelievler
    Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.76 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aile Hastanesi Bahçelievler nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aile Hastanesi Bahçelievler konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aile Hastanesi Bahçelievler

Aşağıdaki formu kullanarak Aile Hastanesi Bahçelievler ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...