AIG Sigorta A.Ş. Türkiye | Genel Müdürlük logo

Tel: (0212) 310 4949 veya 444 12 44

Adres: Emirhan Caddesi, No. 109, Atakule Plaza, Kat: 1-7-8-13, Pk: 34349, Dikilitaş, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


AIG Sigorta A.Ş. Türkiye | Genel Müdürlük, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Dikilitaş Mah. mahallesinde (Emirhan Caddesi) yer alıyor. AIG Sigorta A.Ş. Türkiye | Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. AIG Sigorta A.Ş. Türkiye | Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her çeşit sigorta ve reasürans muameleleri ve faaliyetleri ile iştigal etmek. Gayrimenkul satın alabilir veya başkalarından kiralayabilir ve gerekli olmayanları da satabilir, İpotek ve rehin tesis ve fek edebilir, Sigorta faaliyetleriyle ilgili olarak ticari, mali ve sınai girişim ve taahhütlerin icrası ve 2. 6. 2006 tarihinde tescil edilen tadil mkuavelesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak AIG Sigorta A.Ş. Türkiye | Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak AIG Sigorta A.Ş. Türkiye | Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: AIG Sigorta A.Ş. Türkiye | Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak AIG Sigorta A.Ş. Türkiye | Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...