Tel: (0216) 393 4867

Adres: Ahmet Yesevi Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No: 21 Esenyal, Pendik, İstanbul, Türkiye


Ahmet Yesevi Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Pendik ilçesinin Ahmet Yesevi Mah. mahallesinde yer alıyor. Ahmet Yesevi Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ahmet Yesevi Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ahmet Yesevi Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ahmet Yesevi Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ahmet Yesevi Mahallesi Muhtarlığı

1 görüş var

  • Sayın muhtarımız şu ana kadar sizinle karşılıklı bir araya gelip konuşmamız olmadı.Birbirimizi tanımayız , 2 ay önce muhtarlığınıza gelip sekreterinize mesaj bırakmıştım size iletildimi bilemiyorum.Benim bir maruzatım var SİLVAN SOKAK N:3 yanında boş arazi var insanlar araya eline ne geçerse atıyor.biz çevre sakinleri olarak bu durumdan çok şikayetçiyiz.o arsanın temizlenmesini ve sarı toprak dökülmesini istiyoruz....Ben bu konu hakkında PENDİK BELEDİYESİ 'ne defalarca mail gönderdim ama bu sorunu çözmediler ama oy zamanı geldiğinde kapımıza gelip oy istemesini biliyorlar sizden ricam bu sorunla ilgilenmeniz. SAYGILARIMLA İSMAİL ÇELİK 0538 405 60 11

    Misafir, 11.02.2014 08:52:00

Ahmet Yesevi Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.57 puan almıştır.
Ahmet Yesevi Mahallesi Muhtarlığı
Ahmet Yesevi Mah., Pendik, İstanbul.
+90(0216) 393 4867 Ahmet Yesevi Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Ahmet Yesevi Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...