Tel: (0312) 351 2616

Adres: Taşdelen Cad. Yalınç Sk. No: 1 Siteler, Altındağ, Ankara, Türkiye


Ahmet Yesevi Lisesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Ulubey Mah. mahallesinde yer alıyor. Ahmet Yesevi Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ahmet Yesevi Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ahmet Yesevi Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ahmet Yesevi Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ahmet Yesevi Lisesi

1 görüş var

  • çok iyi bir okul

    Misafir, 27.01.2011 14:17:00

Ahmet Yesevi Lisesi adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Ahmet Yesevi Lisesi
Ulubey Mah., Altındağ, Ankara.
+90(0312) 351 2616 Ahmet Yesevi Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ahmet Yesevi Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...