Tel: (0312) 476 7879

Adres: Huzur Mah. 1108. Sok. No: 7 Dikmen, , Çankaya Ankara, Türkiye


Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu, Ankara ili Çankaya ilçesinin Huzur Mah. mahallesinde yer alıyor. Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bu okul benim okulum bu okulu çooooook seviyorum.

    Bir de resmimiz olsa ne güzel olurdu

    Misafir, 31.03.2011 17:03:00

Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.41 puan almıştır.
Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu
Huzur Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 476 7879 Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...