Tel: (0216) 631 8616

Adres: Kâzım Karabekir Mah. Ordu Cad. No: 130, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Ahmet Yavuz İlköğretim Okulu, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde yer alıyor. Ahmet Yavuz İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ahmet Yavuz İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ahmet Yavuz İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ahmet Yavuz İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ahmet Yavuz İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • Üsküdar'dan nasıl gelebilirim? Hangi otobuse binmem gerek

    Misafir, 09.12.2013 16:26:00

  • yenilerin şansına okulumuz depreme karşı güçlendirildi...

    Ve beni okutan KENAN FATİH YAVUZ öğretmenime müdürümüze, müdür yardımcılarına ve tüm emeği geçen tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkerler... :):):)

    Misafir, 12.10.2010 14:31:00

Ahmet Yavuz İlköğretim Okulu adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Ahmet Yavuz İlköğretim Okulu
Kazım Karabekir Mah., Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 631 8616 Ahmet Yavuz İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ahmet Yavuz İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...