Tel: (0232) 250 8609

Adres: Kazım Karabekir Mah. Yıldız Cad. No: 1 Yeşilyurt, Karabağlar, İzmir, Türkiye


Ahmet Ragıp Üzümcü İlköğretim Okulu, İzmir ili Karabağlar ilçesinde yer alıyor. Ahmet Ragıp Üzümcü İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ahmet Ragıp Üzümcü İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ahmet Ragıp Üzümcü İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ahmet Ragıp Üzümcü İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ahmet Ragıp Üzümcü İlköğretim Okulu

0 görüş var

Ahmet Ragıp Üzümcü İlköğretim Okulu adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.88 puan almıştır.
Ahmet Ragıp Üzümcü İlköğretim Okulu
, Karabağlar, İzmir.
+90(0232) 250 8609 Ahmet Ragıp Üzümcü İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ahmet Ragıp Üzümcü İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...