Tel: (0262) 655 5166

Adres: Abdi İpekçi Mah. 1544, 1 Sok. No: 11, Darıca, Kocaeli, Türkiye


Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu, Kocaeli ili Darıca ilçesinin Abdi İpekçi Mah. mahallesinde (1545. Sokak) yer alıyor. Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu
  Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.59 puan aldı.
 • muhammet dursun ögretmenimizi bizden ayırmayın.oçok iyi bir insan. onu bizden almayın çalmayın. onu okuldan atmayın.onu bize yine verin lütfen.

  / 5 yıldız
  ,

 • ben muhammet ögretmenimi çok özledim.ahmet parmaksız okulundaki muhammet dursun ögretmenimizi bizden ayırmayın. onu çok özledim.muhammet ögretmenimi çok seviyorum.onu okuldan göndermeyinn.canım ögretmenim.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • çok güzel bir okul

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu