Tel: (0262) 655 5166

Adres: Abdi İpekçi Mah. 1544, 1 Sok. No: 11, Darıca, Kocaeli, Türkiye


Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu, Kocaeli ili Darıca ilçesinin Abdi İpekçi Mah. mahallesinde (1545. Sokak) yer alıyor. Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu

3 görüş var

  • muhammet dursun ögretmenimizi bizden ayırmayın.oçok iyi bir insan. onu bizden almayın çalmayın. onu okuldan atmayın.onu bize yine verin lütfen.

    Misafir, 01.07.2011 13:56:00

  • ben muhammet ögretmenimi çok özledim.ahmet parmaksız okulundaki muhammet dursun ögretmenimizi bizden ayırmayın. onu çok özledim.muhammet ögretmenimi çok seviyorum.onu okuldan göndermeyinn.canım ögretmenim.

    Misafir, 01.07.2011 13:31:00

  • çok güzel bir okul

    Misafir, 24.11.2010 19:34:00

Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.59 puan almıştır.
Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu
Abdi İpekçi Mah.1545. Sokak, Darıca, Kocaeli.
+90(0262) 655 5166 Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...