Tel: (0216) 379 6107

Adres: Orta Mahalle 50. Yıl Cad. No: 2 Pk. 34896 Pendik, İstanbul, Türkiye


Ahmet Kutsi Tecer İlköğretim Okulu, İstanbul ili Pendik ilçesinin Orta Mah. mahallesinde yer alıyor. Ahmet Kutsi Tecer İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ahmet Kutsi Tecer İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ahmet Kutsi Tecer İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ahmet Kutsi Tecer İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ahmet Kutsi Tecer İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • çok güzel bır okul .

    Misafir, 16.06.2011 14:54:00

Ahmet Kutsi Tecer İlköğretim Okulu adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Ahmet Kutsi Tecer İlköğretim Okulu
Orta Mah., Pendik, İstanbul.
+90(0216) 379 6107 Ahmet Kutsi Tecer İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ahmet Kutsi Tecer İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...