Tel: (0332) 245 7874

Adres: Bedir Mah. Paşadağ Sok. No: 12, Selçuklu, Konya, Türkiye


Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu, Konya ili Selçuklu ilçesinin Bedir Mah. mahallesinde (Hürgül Sokak) yer alıyor. Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu

0 görüş var

Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu
Bedir Mah.Hürgül Sokak, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 245 7874 Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...